Co jest bardziej stresujące niż przeprowadzki? Przeniesienie biura do nowej lokalizacji. Rozbiórka wielu stanowisk, pakowanie materiałów biurowych i innych nieporęcznych mebli biurowych może być koszmarem logistycznym.
Dzięki naszym profesjonalnemu taxi bagażowemu Twoje przeniesienie biura będzie tak proste, jak wypełnienie formularza on-line! Ale nie kończy się na tylko przeniesieniu biura, nasze zespoły mogą pomóc w pakowaniu, demontażu / ponownym montażu mebli biurowych i w razie potrzeby składowaniu całości lub części mebli.
Nie chcesz sprzątać biura, gdy wszystko jest w drodze do nowej lokalizacji? Nasze zespoły sprzątające mają wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu po zakończeniu najmu i z przyjemnością zadbają o to, aby biuro było w idealnym stanie dla kolejnych użytkowników.

Usługi związane z pakowaniem i rozpakowywaniem.

Wyeliminuj stres pakowania z naszym serwisem pakowania i rozpakowywania, nasz zespół przyjedzie ze wszystkimi niezbędnymi materiałami, aby bezpiecznie zapakować sprzęt biurowy w ramach przygotowań do przewozu mebli, a po przybyciu do nowej siedziby, również rozpakują za Ciebie.
Jeśli wolisz zapakować wszystko samodzielnie lub zlecić personelowi wykonanie pakowania, możemy po prostu dostarczyć wszystkie zamówione materiały w wybranym przez Ciebie terminie.
Każda z tych opcji zmniejsza liczbę rzeczy, o które musisz się martwić i które musisz zorganizować w trakcie całego trwania przeprowadzki, uwalniając Cię do zajmowania się ważniejszymi sprawami.
Od czasu do czasu pojawiają się nieoczekiwane opóźnienia, które w wielu przypadkach wynikają z niewłaściwego miejsca przechowywania dokumentów lub opóźnienia w pracach remontowych.
A może stary okres wynajmu kończy się przed rozpoczęciem nowego. Bez względu na przyczynę, wynik końcowy jest taki sam: nie można przenieść się do nowej siedziby. Sytuacje takie jak ta powodują niekończącą się frustrację i nieprzespane noce, ale nie muszą.

Nasze zespoły mogą złożyć wszystko w bezpiecznym magazynie.

Montaż Mebli

W pewnym momencie wszyscy doprowadziliśmy do tego, że nasza cierpliwość i rozsądek przekroczyły granice, próbując jednocześnie złożyć lub zdemontować meble.

Dlaczego narażasz siebie lub swoich pracowników na tak niepotrzebne męki?

Nasze zespoły posiadają narzędzia i doświadczenie niezbędne do szybkiego demontażu i ponownego montażu mebli, a także z dużą starannością i uwagą, jaką wykazują nasi specjaliści ds. demontażu podczas wykonywania swoich zadań, nie ma żadnych szans na to, aby którekolwiek z wkrętów lub okuć zaginęły.

Czyszczenie

Jeśli wynajmujesz lokal lub po prostu chcesz zostawić nieruchomość w dobrym stanie, możesz potrzebować posprzątać, jak tylko wszystko będzie w drodze do nowej siedziby. Ty i twoi pracownicy macie lepsze rzeczy do zrobienia niż całodzienne sprzątanie, dlaczego nie pozwolić profesjonalistom zająć się tym za ciebie?
Nasze fantastyczne detergenty to produkty stworzone do czyszczenia pod koniec okresu najmu, jak również profesjonalny sprzęt , który zapewnia, że lokal będzie w idealnym porządku. Nie tylko będziesz w stanie poświęcić swój czas i energię na uruchomienie nowego biura, ale również będziesz mieć pewność, że na każdym kroku będziesz obsługiwany przez profesjonalistów.

Kto by pomyślał, że przeniesienie biura w nowe miejsce nie musi być koszmarem?


Dzięki naszej kompleksowej usłudze usuwania ( pakowanie i rozpakowywanie, demontaż i ponowny montaż mebli, profesjonalne sprzątanie) Państwa biuro będzie gotowe do pracy w jak najkrótszym czasie i z jak najmniejszym stresem.